Jagoda Adamczyk 

Jestem instruktorem wspinaczki sportowej PZA i trenerem wspinaczki sportowej II klasy. Od kilkunastu lat zajmuję się szkoleniem, zarówno w skałkach jak i na sztucznej ściance. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie – kocham wspinanie i lubię zarażać nim innych ludzi. Sama wspinam się zarówno w skałkach jak i w górach, odwiedziłam sporo europejskich rejonów wspinaczkowych. Poza Jagodową Szkołą Wspinania  zajmuje się szkoleniem w Klubie Wysokogórskim w Poznaniu i jestem instruktorem w Klubie Sportów Górskich Direta. Na co dzień staram się pogodzić trening wspinaczkowy z wychowaniem dwóch córeczek.

Andrzej Janka

Instruktor sportu – wspinaczka sportowa, leg. instruktorska nr 3918/PAS/2010. Wiceprezes Klubu Sportów Górskich „Direta” w Gnieźnie. Wspina się od ponad ćwierć wieku, latem i zimą, m.in. w Tatrach, Alpach, Andach, Kaukazie, Górach Atlas i Elburs. Wspinał się w skałach prawie całej Europy – w Polsce, Czechach, Austrii, Francji, Słowenii, Chorwacji, Włoszech i Hiszpanii. Organizuje zawody sportowe, imprezy „outdoor” i „team-building”. Posiada dwudziestokilkuletnie doświadczenie w pracach na wysokościach. Szkoli pracowników wysokościowych. Posiada uprawnienia do kontroli sprzętu chroniącego przed upadkiem (SOI).

Sławomir Szlagowski

Instruktor Wspinaczki Skalnej Polskiego Związku Alpinizmu nr legitymacji 444. Wspina się od ponad dziesięciu lat zarówno zimą jak i latem. Głównie w granicie. Sporo czasu poświęca na wspinanie w skałach piaskowcowych. Szczególnie upodobał sobie wspinanie w różnego rodzaju rysach. Współpracuje z firmą CAMP i Cassin. Każdego kursanta przekona do wspinania w rysach. Nauczy plastrować dłonie i pokaże, że piachy nie są aż tak straszne i da się tam przeżyć 🙂