Jaki kurs skałkowy wybrać?

Kurs wspinaczki skalnej po drogach ubezpieczonych

Czterodniowy kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, jego ukończenie daje umiejętności samodzielnego wspinania w skałkach oraz szkolenia się dalej. Wspinamy się na drogach wyposażonych w stałe punkty, takie jak ringi czy spity. Ten kurs będzie najlepszy na początek. Na kursie skałkowym po drogach ubezpieczonych poznaje się niezbędne techniki wspinaczkowe, a jednocześnie ilość wiedzy jest do przyswojenia w cztery dni. Zapoznaj się z programem tego kursu skałkowego. 

Kurs wspinaczki skalnej po drogach nieubezpieczonych

Czterodniowy kurs przeznaczony jest dla osób po kursie po drogach ubezpieczonych. Wspinamy się na drogach nie wyposażonych w stałe punkty, czyli samodzielnie zakładamy asekurację podczas wspinania. Wykorzystujemy do tego kości, friendy i heksy. Ukończenie tego tego kursu daje możliwość pójścia na kurs taternicki,

Kurs skałkowy VIP

Indywidualne podejście, program dopasowany po konkretne wymagania.

Pełny kurs wspinaczki skalnej

To połączenie dwóch powyższych kursów w jeden. Ten kurs proponujemy osobom o dobrej kondycji fizycznej, a zwłaszcza osobom myślącym o wspinaniu w górach. Ukończenie tego tego kursu daje możliwość pójścia na kurs taternicki.

Kurs wspinaczki wielowyciągowej po drogach ubezpieczonych

Kurs, na który można zapisać się po ukończeniu kursu po drogach ubezpieczonych. Wspinamy się na dłuższych drogach, kilkudziesięcio i kilkusetmetrowych.

Kurs taternicki

Dwutygodniowy kurs wspinaczki w górach.

„Wspinanie jest wyjściem poza krąg powtarzalnych i opatrzonych sytuacji; jest ucieczką od monotonnych mechanizmów logiki i rozsądku, które zabieganemu człowiekowi nie pozwalają zauważyć nieba nad głową. Dlatego też wspinanie otwiera oczy – porusza wiele zróżnicowanych i uśpionych poziomów wrażliwości. ” Wojciech Kurtyka

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,

masz jakieś pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami!

Click here to add your own text